strykow@bsstrykow.sgb.pl
SWIFT CODE: GBWCPLPP
(42) 719 80 80
Godziny otwarcia banku: pn-pt 8:00- 17:30


WYSZUKIWARKA BANKOMATÓW

Aktualności
Bank Spółdzielczy w Strykowie jest miejscem otwartym dla wszystkich. Przekonały się o tym ostatnio dwie grupy szkolne.
Dodano: 06.05.2018r.

W piątkowe przedpołudnie, 27 kwietnia br., dzieci z dwóch klas „0” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Noblistów w Strykowie  odwiedziły BS w Strykowie. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy przekroczyły bankowe drzwi! Bankowych gości przywitali pracownicy banku i na samym wstępie podpytywali uczniów czy wiedzą: po co jest Bank oraz na czym polega praca Banku. Okazało się, że doskonale znali odpowiedź na zadawane pytania.

Dzieci zobaczyły jak wygląda praca w Banku nie tylko od strony Klienta, ale także co jest w Banku  po jego tajemniczej stronie – czyli tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć! A zajrzały dosłownie wszędzie, nie było przed nimi żadnych tajemnic… Miały możliwość obejrzenia z bliska bankowego sejfu i sprawdziły gdzie się podziały pieniądze… Atrakcyjne okazały się również bankowe sprzęty – dzieci zobaczyły jak „pracują” liczarki banknotów i monet.

Zaproszone zostały również na słodki poczęstunek na salę konferencyjną, gdzie czas spędziły na zabawie w wypełnianiu dowodów przelewu, zabawach plastycznych i zgadywankach. Na koniec spotkania zostały obdarowane bankowymi balonami.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia!

Copyright © 2014 Bank Spółdzielczy w Strykowie
Projekt i realizacja: ntg.pl